Strona główna » O nas

Na STU Company

STU Company to profesjonalny LED oświetlenie uchwytu producenta w Chinach specjalizującymi się w rozwoju, Wytwarzanie, i sprzedaż LED światła i LED dekoracyjne oświetlenia. Nasze przedsiębiorstwo jest usytuowany w pobliżu pięknego Shenzhen lotniska, która daje nam dogodny transport surowca dla obu nabycia, i do wysyłki produktów dla naszych klientów. Nasze LED żarówki są zielone, efektywne energetycznie i przyjaznego dla środowiska naturalnego. Przez wiele lat od rozwoju i innowacji, nasza firma ma stać się znany przedsiębiorstwo działające na doprowadziła przemysł lekki.

W celu poprawy konkurencyjności naszych produktów' w sposób zadowalający i maksymalizacji naszych klientów, musimy zsunąć wysoce przeszkolonych rozwój i zarządzanie zespołem, które pozwala nam na rozwój różnych LED sprzętu oświetleniowego, wyrobów zgodnie z klientami 'wymagania i oczekiwań rynku. Używamy Zautomatyzowane SMT sprzętu i reflow lutowania do zautomatyzowanie produkcji naszych produktów.
W uzupełnieniu, zaawansowane optyczne wykrywania instrumentów, łącznie o całkującej kuli i fotometr, pozwala nam na wytworzenie najbardziej zaawansowany, wysokiej jakości produktów.

Wielkość wywozu naszych LED pasek światła jest ponad 100tys. metrów i dla naszych LED fluorescencyjny rury, jest większa niż 50 tys. sztuk miesięcznie. Nasz oddany rozwoju, kierownictwo i sprzedaży zespołów, wraz z naszymi skutecznych zdolności produkcyjnych, pozwolą realizują najwyższy poziom produkcji tych naszych LED świateł.

W wyniku naszych skoncentrować na jakość i zadowolenia klienta, byliśmy w ISO9001: 2008 poświadczone i o nazwie globalny źródło wykwalifikowanych producent i dostawca przez Bureau Veritas. Dodatkowo, Wszystkie nasze DOPROWADZIŁY oświetlenie produktom przyznano certyfikaty CE, ROHS, FKŁ i SGS. STU Company produkty zmniejszeniem na świecie!

Produktów
Mamy przede wszystkim zapewnić T8 LED fluorescencyjny rurki, T10 LED fluorescencyjny rurki, T5 LED fluorescencyjny rurki, elastyczne taśmy LED światła, LED reflektorów, Oprawa punktowa LED, LED światło cebulki, i produkty pochodne. Nasze produkty są CE, ROHS, FKŁ, ETL, i SGS kwalifikowany, i ma cechy o wysokim lumenów, długi okres użytkowania, energia-wydajności, i ochrony środowiska naturalnego.

Kontrola jakości
Jesteśmy pełni zrozumieć konieczność standaryzowany produkcji i kontroli jakości w zakresie produkcji LED naszych produktów. Z tego powodu, musimy ustalić kompletny system kontroli jakości zgodnie z normą ISO, która ma zastosowanie do każdego etapu produkcji, z inspekcji surowców,za pośrednictwem wytwarzania, do naszych po sprzedaży usług.

Serdecznie witamy osoby z całego świata do wypróbuj nasz LED oświetlenie ruchmości, STU Company zobowiązuje się do dostarczenia produktów musisz po cenach chcesz.

Oświetlenie LED Ruchmości
  • SMD LED Moduł SMD LED moduł jest to rodzaj sceny LED światła.Te SMD LED modułów może być...
  • AR111 LED Reflektor Nasze własne zaprojektowane AR111 LED reflector jest to rodzaj dużej mocy...